محصولات

محصولات

شرکت مهندسی بتن پیش تنیده به عنوان یکی از بزرگ ترین و مجهزترین تولیدکنندگان قطعات بتنی پیش ساخته و پیش تنیده ، دارای بیش از 50 نوع قطعه بتنی میباشد که تعدادی از این محصولات به شرح ذیل ارائه میگردد .

آرک بتنی پیش ساخته

​آرک بتنی پیش ساخته مطابق نقشه و مشخصات دفتر فنی شرکت پیش تنیده در دهانه های  2 ، 3 و 4 متری جهت استفاده در پل های طاقی تولید میگردند . ضمناً اگر برای مقاطع خاص نیاز به آرک هایی با ابعادی دیگر باشد ، این شرکت طراحی این آرک ها را نیز انجام خواهد داد .

جزییات محصول
تیرهای بتنی پیش تنیده تا حداکثر 30 مترطول

این نوع تیرها به صورت پیش کشیده تولید میشوند ، که معمولاً برای پل های درون شهری و یا جاده های اصلی و اتوبان ها مورد استفاده قرار میگیرند . لازم به توضیح است در پروژه هایی که تیرها به صورت پیش تنیده لحاظ نگردیده است ، این شرکت طراحی (ارائه دفترچه محاسبات ) ، تولید و اجرای تیرها را به صورت پیش تنیده انجام خواهد داد .

جزییات محصول
سقف پیش تنیده پیش ساخته - اسلب

این سقف ها تا دهانه 20 متر به صورت پیش تنیده قابل اجرا خواهد بود . که معمولاً در سازه های صنعتی ، ساختمان های دهانه بلند و یا پل ها مورد استفاده قرار میگیرد . به جز در تکیه گاه ها مقطع جان تیر با استفاده از فوم پلی استایرن سبک سازی خواهد شد . طراحی ، تولید و اجرای این نوع سقف توسط دفتر فنی شرکت پیش تنیده انجام میپذیرد . طراحی این نوع سقف ها توسط شرکت پیش تنیده به انجام رسیده و در شرف اخذ گواهی ثبت اختراع میباشد .

جزییات محصول
دیوار حائل پیش ساخته بتنی تا ارتفاع 5/5 متر

دیوارهای حائل پیش ساخته به دو صورت ترافیکی و غیرترافیکی تولید میشوند . که نوع ترافیکی آن می تواند فقط پاشنه دار و یا با پاشنه و پنجه تولید گردد . طراحی این نوع دیوارها توسط شرکت پیش تنیده به انجام رسیده و در شرف اخذ گواهی ثبت اختراع میباشد . کاربرد این نوع دیوارها در خاکریزها ، پل ها و... میباشد .

جزییات محصول
تیر برق بتنی H شکل

​تیرهای برق بتنی H شکل در طول های 9 ، 12 و 15 متری و در تیپ های مختلف 400،600و800 مطابق نقشه و مشخصات تیپ شرکت توانیر تولید میگردند . به ازای تولید هر 100 اصله تیر ، یک اصله مورد آزمایش و تست توسط کارشناسان توانیر قرار می گیرد و پس از تائیدیه های لازم تیرها به پروژه های مختلف ارسال میگردد .

جزییات محصول
دیوار های حصار کشی پیش ساخته

​شامل : دیوارهای حصارکشی در طرح ها و اندازه های مختلف تولید میگردند . که تعدادی از آنها به شرح ذیل است :

- دیوار دو طرف نمای ساده به ابعاد 2/5*3 متر

- دیوار یک طرف نمای سنگ لاشه به ابعاد 2/5*3 متر

- دیوار دو طرف نمای طرح آجر 3 سانت و کرکره ای به ابعاد 1*4/10 متر 

این دیوارها جهت حصارکشی کارخانجات ، اماکن نظامی ، انبارها ، سوله ها و هرنوع زمینی قابل اجرا بوده و از لحاظ اقتصادی نسبت به سایر محصولات بسیار ارزانتر میباشد. ضمناً این شرکت آمادگی تولید هرنوع دیوار جدید با آرم سازمان مربوطه را دارد.

جزییات محصول
مخازن آب شرب و سپتیک تانک تا 500 مترمکعب

این مخازن به صورت ترکیبی از قطعات پیش ساخته و پیش تنیده تولید میگردند که اتصال قطعات به صورت پیچ و مهره بوده و برای آببندی مخازن از ماستیک پلی یورتان استفاده میشود . با توجه به تولید قطعات این نوع مخازن به صورت کارخانه ای و استفاده از افزودنی های مختلف و کنترل های ویژه توسط آزمایشگاه کارخانه ، از ضخامت بتن ها کاسته شده در نتیجه وزن مخازن به صورت قابل توجه کاهش می یابد که همین امر موجب کاهش قیمت نسبت به مخازن درجا خواهد بود . طراحی این نوع مخازن توسط شرکت پیش تنیده به انجام رسیده و در شرف اخذ گواهی ثبت اختراع میباشد .

جزییات محصول
فونداسیون چراغ های روشنایی

این نوع فنداسیون ها در اندازه های مختلف جهت نصب چراغ های روشنایی بلوارهای درون شهری ، معابر ، فضاهای سبز و اتوبان ها مورد استفاده قرار میگیرد .

جزییات محصول
تیرهای I شکل و T شکل پیش ساخته

در پروژه هایی که توسط کارفرما الزام به ساخت تیرهای پیش ساخته I شکل یا T شکل میباشد ، این شرکت توان تولید این نوع تیرها را در دهانه های مختلف دارد . هرچند به لحاظ اقتصادی توصیه میگردد تیرها به صورت پیش تنیده تولید گردند .

جزییات محصول
لوله های بتنی مسلح

​لوله های بتن مسلح در اقطار 800، 1000 و 1400 میلی متر جهت استفاده در جمع آوری آب های سطحی ، پل های روستایی ، جاده های بین مزارع و ... مورد استفاده قرار میگیرد .

جزییات محصول
1 - 10 Next